VÍTÁME VÁS!

Srdečně zveme na další ročník benefičního festivalu

GlorietFest 2023

AKTUÁLNĚ

od Středočeského kraje jsme získali dotaci 300 tisíc korun na poslední etapu oprav. Bohužel jsme nezískali dotaci 1 600 tisíc korun od Ministerstva kultury. Bez celkové části bohužel nemůžeme část 300 tisíc využít. Budeme se snažit získat co největší množství peněz, abychom mohli z částky od kraje co nejvíce využít a posunout opravy Glorietu a teras do konečného stavu. Prosíme o vaši pomoc - můžete-li přispět na sbírkový účet nebo sehnat sponzory, moc nám pomůžte!

===

Vítejte na stránkách kulturní památky Altán Gloriet a terasy se schodištěm. Můžete sledovat, jak postupují její opravy a co se kolem ní děje. Aktuality naleznete v pravém bloku, kontaktní informace na stránce níže. Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte nám napsat.

O altán Gloriet se stará sbor Evangelické církve v Poděbradech

Opravy Glorietu probíhají za pomoci prostředků:

Ministerstvo kultury
Nadace občanského fóra